Логістична компанія Вінниця Агро Транс працює на ринку вантажоперевезень з січня 2019 року. Почавши працювати з одного зерновоза, автопарк був збільшений до семи одиниць техніки в середині 2020р. На даний момент компанія має у розпорядженні п’ять сучасних зерновозів та два ізотермічних рефрижератора, що дозволяє ефективно виконувати замовлення різних клієнтів. На цьому ми не зупиняємось, а працюємо над розвитком та збільшенням автопарку.

 

 

Чому варто замовляти вантажоперевезення у нас:

- Працюємо з перевезеннями по Україні, а також транспортуванням вантажів за кордон – в країни ближнього зарубіжжя та Європу. Маємо у штаті близько двох десятків працівників зі значним досвідом роботи та високим рівнем відповідальності.

- Співпрацювали з клієнтами різних галузей - з аграрного, промислового, торгівельного сектору. Серед наших партнерів відомі компанії: “Аграрний фонд України”, “Луі Дрейфус”, “ЗерноТранс”, “Вінниця Млин”, “Roshen”. Маємо гарну ділову репутацію та надаємо якісні послуги з вантажоперевезень.

- Всі автопотяги знаходяться у справному та доглянутому стані, оснащені навігаційними системами GPS, що дозволяє отримувати інформацію про місцезнаходження вантажів в реальному часі. Транспортування товарів відбувається відповідно до заданих стандартів та температурних режимів вантажоперевезень.

Запрошуємо до співпраці, пропонуючи вигідні умови договорів та доступні ціни на вантажні перевезення!

Телефони для замовлення перевезеннь:

+38 096 093-09-09

+38 097 093-09-09

+38 098 093-09-09

Вантажні автоперевезення по Україні та ЄС

agrotrans2019@gmail.com

Україна м. Вінниця,

вул. Пирогова, 185

ТОВ «ВІННИЦЯ АГРО ТРАНС»
Розробка сайту студія «Webhit»