Перевезення вантажів по території України

Міжміські вантажоперевезення по Україні є одним з напрямків нашої діяльності. Пропонуємо логістичні послуги для доставки вантажів потрібним вантажним автомобілем - рефрижераторами та самоскидами. Перевезення по Україні виконуються цілодобово, обираються найбільш прийнятні маршрути вантажоперевезень. Автопарк компанії дозволяє здійснювати вантажні перевезення по Україні автопоїздами вантажопідйомністю до 40 тонн.


Міжнародні вантажні автоперевезення в Європу, Азію, країни колишнього СНД

Надаємо послуги з автоперевезення вантажів у міжнародному сполученні: СНД, Європа, Азія. Наявність широкого різнопрофільного автопарку дозволяє нашій компанії організувати автоперевезення вантажів за кордон в обумовлені терміни і за доступними цінами.

Залежно від потреб можна замовити стандартні або спеціалізовані вантажні автомобілі. До перевезень допустимі сипучі продукти, товари на європіддонах і в big bag, продукти харчування з підтриманням потрібного температурного режиму, а також інші вантажі.

 

 

Перевезення вантажів з температурним режимом

Для певних груп продуктів потрібен спеціальний температурний режим рефрижератора. Автомобільний рефрижератор компанії Schmitz підтримує температурний режим від -20 до +20 градусів. Допускається транспортування в одному транспортному засобі сумісних видів швидкопсувних товарів, для яких встановлено однаковий температурний режим.Перевезення сипучих вантажів насипним способом

Найчастіше насипним способом (навалом) перевозять зернові, бобові, олійні культури та продукти їх переробки. Транспортування в спеціальних умовах допомагає зберегти продукт в потрібному стані. Тому важливо обирати перевізника, який має досвід роботи з вантажами даного типу.


Для уточнення видів наших послуг та специфіки логістичного обслуговування звертайтесь будь ласка за вказаними контактними даними. Ми працюємо на договірних умовах, пропонуємо вигідні ціни на послуги та завжди будемо раді допомогти консультацією.

Телефони для замовлення перевезеннь:

+38 096 093-09-09

+38 097 093-09-09

+38 098 093-09-09

Вантажні автоперевезення по Україні та ЄС

agrotrans2019@gmail.com

Україна м. Вінниця,

вул. Пирогова, 185

ТОВ «ВІННИЦЯ АГРО ТРАНС»
Розробка сайту студія «Webhit»