До складу автомобільного вантажного парку нашої компанії входять найкращі зразки світових лідерів з вантажних перевезень.

  • Тягачі компанії МАН EURO 5 – потужні, надійні агрегати з високою вантажопід’ємністю, що відповідають сучасним європейським вимогам до безпеки довкілля і можуть перевозити вантажі на далекі відстані.

  • Напівпричепи компаній ROHR і Benalu - заслуговують визнання завдяки своїм високим експлуатаційним характеристикам та вміщають 50 куб.м. Мають наступні габарити: довжина 9м, ширина 2,5 м, висота 2,5 м.
  • Причепи рефрижераторів компанії Schmitz вантажопід’ємністю 86 куб.м. та здатністю створювати температурний режим від -20 до +20 градусів, що забезпечує виконання стандартів перевезень певних видів вантажів і продуктів.

 

Вантажний автопарк нашої компанії підходить для обслуговування клієнтів різних галузей господарства та торгівлі. Самосвальні напівпричепи дозволяють зручно транспортувати та розвантажувати зернові культури та інші сипучі продукти, рефрижератори перевозять продукти харчування у потрібному температурному мікрокліматі, сучасні вантажні причепи транспортують товари на європіддонах та у big bag.

Виконуємо всі види вантажних автоперевезень по Україні, Країнам Європи та Азії з дотриманням необхідних замовникам умов. Тягачі та причепи знаходяться у відмінному стані, не мають проблем з обслуговуванням, застраховані та обладнані GPS. Водії не тільки гарно виконують свою роботу, а й дбають про збереження автопарку і своєчасну доставку вантажів у потрібне місце.

Телефони для замовлення перевезеннь:

+38 096 093-09-09

+38 097 093-09-09

+38 098 093-09-09

Вантажні автоперевезення по Україні та ЄС

agrotrans2019@gmail.com

Україна м. Вінниця,

вул. Пирогова, 185

ТОВ «ВІННИЦЯ АГРО ТРАНС»
Розробка сайту студія «Webhit»